środa, 15 kwietnia 2015

Kreatywnie w przyrodzie

Z kreatywnych wydarzeń w przyrodzie, polecam warsztaty, które w pewnych odstępach czasowych są organizowane w Młynie Zabierzów.

Można tam poznać ludzi, dla których przyroda jest między innymi nośnikiem kreatywności.

Młynarze nie działają tylko w obszarze przyrodniczym, ale również na polu sztuki, wspólnej pracy (co-workingu). Realizują różnorodne działania twórcze, do których zapraszają. Rozwijają się tam inicjatywy i zainteresowania wprost nie do przewidzenia. Młyn jest miejscem wymiany ciekawych umiejętnościami między ludźmi, formą rozrywki, nauki i pracy.

Podoba mi si to, że wiele wydarzeń odbywa się w przyrodniczym środowisku na obszarze ogrodu tworzonego przez społeczność.

Ze swojej strony czuję, że jaszcze będę się rozpisywać o przyrodniczych młyńskich aspektach i inspiracjach. Na razie wrzucam parę zdjęć, aby zachęcić do odwiedzenia młyna i przekonania się na własnym doświadczeniu, jak to jest być w Młynie Zabierzów, i odnaleźć coś niecoś dla siebie.

Organizowane w odstępach czasowych warsztaty, pozwalają na czynny udział, a jeśli poczujecie specyficzną atmosferę miejsca, to może nawet zostańcie na dłużej.


3 komentarze:

  1. Ale miło, dziękujemy za ten wpis i pozdrawiamy!
    wieści o twoim blogu wrzucamy na młyńskiego fejsbuka:
    https://www.facebook.com/Zabierzow

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiele słyszałam dobrego o Młynie Zabierzów muszę się tam kiedyś wybrać.

    OdpowiedzUsuń